Komentované články

 
Zajímavé odkazy - nakupování podprsenek, články o podprsenkách, recenze

Webové stránky o podprsenkách a podobných záležitostech

obvod_srovnani-2

Webové stránky, kde naleznete veškeré informace o výběru správné podprsenky, dozvíte se, jak se správně změřit, jak má správná podprsenka vypadat, jak si ji správně obléct, najdete tu nejčastější chyby při nošení podprsenek, názorné obrázky, tabulku velikostí, poradnu a mnoho dalšího! Přidat se můžete i na facebooku.

Na těchto stránkách také naleznete články o tom, jak si vybrat správnou podrsenku, ukázku výpočtu velikosti podprsenky atd.

Výborný polský web, kde najdete rozsáhlý katalog podprsenek na skutečných ženách, vyhledávat můžete podle velikosti, takže pokud si svou velikostí nejste jisté, vyhledejte ji na balkonetce a podívejte se na ženy se stejnou velikostí. U každé recenze jsou reálné rozměry dam, které si můžete porovnat se svými mírami. Dále můžete vyhledávat podle značky nebo podle typu podprsenek.

Blog v angličtině, kde naleznete recenze a informace o podprsenkách včetně reálných fotografií podprsenek na těle. Nechybí ani návody a rady týkající se správné podprsenky a péče o ni.

Rozsáhlá galerie fotografií skutečných nezkrášlených ženských prsou různých velikostí a tvarů.

 


 

Nakupování nejen podprsenek

Na tomto místě najdete seznam prodejen a eshopů, které nabízejí velký rozsah košíčků na větších ale i menších obvodech. Diskutovat o jednotlivých obchodech, jejich personálu nebo o vašich dalších zkušenostech můžete na tomto fóru.

Internetové obchody CZ:

E-shop s velkým rozsahem košíčků, bohužel pouze pro obvody od 70. Najdou se i obvody 65, ale košíčky pouze do B.

Poštovné při objednávce nad 1499,- zdarma, pro menší objednávky 69,- v případě platby předem nebo 109,- v případě dobírky.

Obchod na aukru

Prodej outletu luxusního prádla ve velikostech, které jsou u nás hůře sehnatelné - D+ košíčky, obvody již od EU 60. Nabízíme značky Freya, Fantasie, Gossard, Panache a další. Staňte se naším fanouškem na facebooku - čekají Vás zajímavé akce a slevy!

Poštovné při objednávce nad 1500,- zdarma, pro menší objednávky většinou 50,- Kč.

Možný osobní odběr v Praze.

Obchod na facebooku se spodním prádlem, který se zabývá i poradenstvím. Možnost vyzkoušení a osobního převzetí v Praze.

Nový český internetový obchod se spodním prádlem. Moc hezké stránky a hlavně hezky napsané a shrnuté mýty o podprsenkách, rady, jak si správně podprsenku obléct,  jak má vypadat padnoucí podprsenka i s obrázky, naleznete zde i popis různých typů podprsenek (balkonetka, plunge apod.) a nechybí ani rady, jak o podprsenky pečovat. Pokud si nebudete jistá velikostí, kvalifikovaný personál Vám navíc rád a ochotně poradí.

Poštovné při objednávce nad 1500,- zdarma, pro menší objednávky 69,- Kč.

Po domluvě možný osobní odběr v Brně.

E-shop s velkým rozsahem velikostí, obvody již od 60, košíčky až do velikosti G.

Poštovné při objednávce nad 1999,- zdarma, pro menší objednávky 79,- (při platbě předem) nebo 115,- v případě dobírky.

 Správná podprsneka mám jak kamenný obchod v Praze, tak i internetový. Jak sami píší: "Pokud to máte do naší kamenné prodejny daleko a rozhodli jste se nakoupit v eshopu, jsme Vám stále plně k dispozici. Kdykoli se na nás můžete obrátit prostřednictvím online chatu nebo emailu. Rádi zodpovíme Vaše dotazy a pomůžeme Vám s výběrem prádla."

E-shop s velkým rozsahem velikostí, obvody již od 60, košíčky až do velikosti N!

Poštovné při objednávce nad 1990,- zdarma, pro meší objednávky 109,- (dobírka).

Po domluvě možný osobní odběr v Brně.

 

 

Internetové obchody - zahraniční:

Pokud si nejste při objednávání spodního prádla jistá angličtinou, podívejte se na forum "Základní anglické pojmy", kde jsou vysvětlené časté pojmy týkající se nejen podprsenek.

Pokud si na objednávání ze zahraničí netroufáte, obraťte se na nás, poradíme či Vám nákup zprostředkujeme, vše záleží na domluvě.

Další oblíbený anglický e-shop nejen se spodním prádlem.

Poštovné zdarma!

Obchod se spodním prádlem nabízející obvody od 60 a košíčky až KK.

Poštovné £4.95, platba pouze přes PayPal.

Obchod nabízející především značky Freya, Fantasie a Fauve.

Poštovné £8.90.

Obvody od 28 a košíčky do K.

Poštovné zdarma!

Anglický e-shop, který nabízí starší kolekce spodního prádla za velmi příjemné ceny, navíc tu často probíhají akce jako poštovné zdarma. Pro ty, které se bojí obejdnávat ze zahraničí, máme na foru návod a postup, jak zde objednávat. Je to jednoduché, pokud si ale přesto nevíte s něčím rady, neváhejte se zeptat, rádi Vám pomůžeme k nákupu správné podprsenky, můžeme se domluvit i na zprostředkování nákupu ;-)

Poštovné: pro objednávky nad 75£ poštovné zdarma, jinak 5,95£.

Anglický e-shop nejen se spodním prádlem, podprsenky od obvodu 28 (60) a do košíčku až KK!

Výhodou je nákup oblečení ne podle klasických velikostí 36, 38 apod., ale při velikosti oblečení se berou v potaz jak míry přes prsa, tak přes pas. Pokud jste tedy nekonfekční, např. máte štíhlý pas a velká prsa, a musíte si vybírat svršky, kde vám buď jsou akorát prsa, ale volný pas, nebo pas akorát, ale prsa se vám do nich nevejdou, je Bravissimo ta správná volba. Klasické velikosti jsou označené curvy, další stupeň je really a posledním super curvy (super vnadná). Vyzkoušejte jejich velikostní tabulku.

Poštovné £5.95.

Obvody od 28, košíčky až JJ.

Poštovné po Evropě £8,5.

Britský ebay - nakupujte v aukci či formou Kup teď jako na aukru, potřebujete jen paypal, pokud ho nemáte a ani si ho nechcete zřídit, obraťte se na nás, nákup Vám zprostředkujeme.

Poštovné záleží na prodejci.

Další anglický e-shop nejen se spodním prádlem, mívá u zboží více fotografií než Brastop a naleznete tu i komentáře k nim.

Poštovné 5,5 £.

Další zahraniční e-shop se spodním prádlem a jeho britská pobočka.

Poštovné £7.95.

Poštovné pro objednávky nad 29£ zdarma, pro menší objednávky poštovné 4,5£.

 

 

Kamenné prodejny: 

"Jsme specialisté v prodeji vysoce kvalitního, módního a funkčního spodního prádla a plavek pro plnější poprsí a silnější postavu. Na českém trhu máme nejširší nabídku velikostí, začínáme již u od obvodů 60, košíčky máme ve velikostech C-K. Nabízíme kvalitní servis a poradenství. Víme jak Vás udělat krásnou a sebevědomou...

V Praze najdete hned 2 pobočky:

  • v ulici Vodičkova
  • a v ulici Nuselská
    • ("z kapacitních důvodů vedeme sportovní podprsenky Freya active a kojenecké podprsenky Freya a Elomi pouze na této prodejně. Dále zde naleznete rozšířenou nabídku pro dámy s menším poprsím.")

Po celé České republice pak mají partnerské prodejny, viz kontakty.

"Jsme dvě mladé ženy a stojíme za zrodem společnosti Caresse, s.r.o., která provozuje kamenný obchod se spodním prádlem Caresse (Korunní 32, Praha 2). Zabýváme se dovozem a prodejem kvalitního spodního prádla převážně britské a polské produkce, naší největší předností je však nabídka bezplatného odborného brafittingu.

Samy jsme měly v minulosti velké problémy se sháněním správného prádla, naším hlavním cílem tedy je poskytovat prádlo kvalitní, cenově dostupné a krásné, ale především v tak široké škále velikostí, aby si u nás skutečně každá zákaznice vybrala svoji padnoucí podprsenku. Sortiment máme připravený jak pro ženy velice štíhlé, ať už s malými či velkými ňadry, tak pro dámy skutečně plných tvarů. Jsme připraveny řešit i více specifické požadavky na spodní prádlo (např. v případě větších asymetrií či poprsí po operacích).

V našem obchodě se setkáte zejména se značkami Curvy Kate, Freya, Fauve, Ewa Michalak a Comexim, můžete se však těšit i na nabídku dalších značek a velký výběr v oblasti doplňků ke spodnímu prádlu, například od oblíbené značky Julimex."

Odborné poradenství a obvody 65-115 s košíčky A-H.

Obchod na Václavském náměstí, kde se dají také sehnat větší košíčky a občas i menší obvody, s obvodem 60 ale opět nepočítejte :-( A na pomoc od prodavaček se také moc nespoléhejte...

Specializovaný obchod se spodním prádlem, košíčky až K, obvody 60 až 110. Kamenný obchod najdete na Praze 7, ale můžete objednávat i online v jejich internetovém obchodě.

Buďte jinou... Jenom na chvíli. Vyměňte fádní každodennost za zábavnou hru v prodejnách Chilli&choco. Staňte se elegantní a smyslnou. Chilli&choco Vás svede. Rafinované materiály a úžasné pohodlí Vám dají pocit vyjímečnosti, krásy a sebedůvěry. Změní Vás ve Femme Fatale.

Butik paní Heleny Konarovské. Najdete zde sice podprsenky s velkými košíčky, ale obvody 60 cm tu bohužel nenajdete :-(

Praha, Brno, České Budějovice, Karlovy Vary, Liberec, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem

Zde najdete podprsenky s košíčky převážně do DD, ale najdou se i F, obvody od 70. Můžete nakupovat i online, přičemž je zde možnost nechat si zboží zdarma zaslat do jakékoliv jejich prodejny v České republice a případně ho i zde zdarma vrátit, pokud Vám nebude, viz obchodní podmínky.

Praha, Brno, České Budějovice, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem

V těchto prodejnách najdete občas podprsenky i s většími košíčky, pokud máte štěstí, tak výjimečně i obvod 65(30), obvod 60 se k nám bohužel nedováží, ale na ebay.co.uk naleznete širokou nabídku podprsenek značky M&S. Na pomoc od prodavaček se ale nespoléhejte... :-(

 

"Quell´s není žádný velký obchodní řetězec, ale elegantní a příjemný butik s usměvavou obsluhou. Každá klientka je pro nás především ženou, na kterou si rádi uděláme dostatek času, abychom jí pomohli vybrat produkt, se kterým bude opravdu spokojená. Odejdete od nás vždy jen s tím, co Vám opravdu sedí a s čím budete spokojená i po příchodu domů."

 

Náš obchod se začal specializovat na větší poprsí. Ale najdete u nás všechny velikosti od košíčku ,,A“ až po ,,I“ a obvodu ,,65 až 110“. I když momentálně nebude Vaše velikost na obchodě, jsme schopni Vám zboží objednat. 

 

"Našim zákaznicím nabízíme odborné poradenství, tzv. bra-fitting. V rámci tohoto poradenství se každé zákaznici věnujeme individuálně. V přátelské atmosféře našeho obchodu vám poradíme, jaká velikost a střih podprsenky je pro vás nejvhodnější, dozvíte se, jak vypadá padnoucí podprsenka, jak si podprsenku obléct a jak pečovat o spodní prádlo, aby zůstalo co nejdéle krásné. Abychom naplnili očekávání každé ženy, a to jak s většími ňadry tak s menšími, najdete u nás podprsenky od obvodu velikosti 60 a košíčky ve velikostech A - K.

V našem obchodě se můžete přesvědčit, že vhodně zvolený střih a velikost podprsenky dokáže zlepšit celkový vzhled siluety během chviličky! Buďte krásná a sebevědomá v dobře padnoucím prádle…"

 

 

 

Objevily jste další obchod s nabídkou velkých košíčků či menších obvodů? Podělte se o něj v komentáři, na základě vašich poznatků budem stránku s obchody a eshopy aktualizovat. 


 

Externí články o podprsenkách:

obvod_srovnani-2

 

Rozhovor o správné podprsence s paní Konarovskou, majitelkou butiky se spodním prádlem. U článku naleznete i známé video s touto paní.

„S tebou rozhovor dělat nebudu!" uzemnila mě hned při příchodu Helena Konarovská, specialistka na spodní prádlo. Čím jsem ji tak rozhořčila? Jak jinak než svou špatnou podprsenkou. Podotýkám, že jsem měla kabát upnutý až ke krku. Přesto poznala, že nosím nepadnoucí prádlo stejně jako 90 procent našich žen a pravděpodobně i vy! Exkluzivní video odhalí pravdu!

Názorný článek i s obrázky.

"Víte, že podprsenky se špatným obvodem neplní svoji funkci a mohou dokonce z dlouhodobého hlediska znepříjemňovat svým nositelkám život? Navíc v dobře sedící podprsence vypadá žena vždy štíhleji a prsa jsou na pohled pevná a sexy. To je dost důvodů, proč věnovat výběru správné podprsenky pozornost, nemyslíte?"

Poučný článek i s videem!

"Asi osmdesát procent žen nosí špatnou velikost podprsenky. Většinou se snaží nasoukat se do menších košíčků a volí větší obvod. Poradíme krok za krokem, jak správně vybrat podpěru, která vám zařídí nejen krásný dekolt, ale také vás zbaví bolesti zad."

"Několik kusů má snad každá žena. A většina z nich je špatně. Špatná velikost, špatný tvar… Potvrzují to opakované výzkumy na toto téma a nemá to nic společného s cenou podprsenky."

  • Rozhovor s Lucií Bozděchovou - www.anique.estranky.cz

"Ptala jsem se Lucie Bozděchové, specialistky přes spodní prádlo. Tato mladá žena pracuje jako prodavačka - konzultantka firmy BRA EXPERT v Praze, která se zabývá dovozem britských značek spodního prádla (Freya, Fauve, Fantasie, Elomi) a krom jejich prodeje poskytuje i poradenstvív oblasti správného výběru spodního prádla. Samozřejmostí této firmy je profesionální proškolený personál, který ví, že každá žena může být krásná, sebevědomá a jedinečná."

Tentokrát slečna Lucie Bozděchová komentuje špatné velikosti podprsenek na foto ukázkách.

"Druhá část našeho rozhovoru se specialistkou na výběr spodního prádla, slečnou Lucií Bozděchovou, se týká už praktické stránky věci. Namátkou jsem zabloudila do e-shopů s širokou nabídkou nejrůznějších podprsenek a vybrala jsem takové obrázky, na kterých je něco špatně. Lucka mi chválila výběr, já jí děkuji za věcné komentáře."

 


 

Recenze na podprsenky

Balkonetka.pl

Výborný polský web, kde najdete rozsáhlý katalog podprsenek na skutečných ženách, vyhledávat můžete podle velikosti, takže pokud si svou velikostí nejste jisté, vyhledejte ji na balkonetce a podívejte se na ženy se stejnou velikostí. U každé recenze jsou reálné rozměry dam, které si můžete porovnat se svými mírami. Dále můžete vyhledávat podle značky nebo podle typu podprsenek.

Recenze v angličtině:


 


„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich