Komentované články

 

Externí články o podprsenkách:

obvod_srovnani-2

 

Rozhovor o správné podprsence s paní Konarovskou, majitelkou butiky se spodním prádlem. U článku naleznete i známé video s touto paní.

„S tebou rozhovor dělat nebudu!" uzemnila mě hned při příchodu Helena Konarovská, specialistka na spodní prádlo. Čím jsem ji tak rozhořčila? Jak jinak než svou špatnou podprsenkou. Podotýkám, že jsem měla kabát upnutý až ke krku. Přesto poznala, že nosím nepadnoucí prádlo stejně jako 90 procent našich žen a pravděpodobně i vy! Exkluzivní video odhalí pravdu!

Názorný článek i s obrázky.

"Víte, že podprsenky se špatným obvodem neplní svoji funkci a mohou dokonce z dlouhodobého hlediska znepříjemňovat svým nositelkám život? Navíc v dobře sedící podprsence vypadá žena vždy štíhleji a prsa jsou na pohled pevná a sexy. To je dost důvodů, proč věnovat výběru správné podprsenky pozornost, nemyslíte?"

Poučný článek i s videem!

"Asi osmdesát procent žen nosí špatnou velikost podprsenky. Většinou se snaží nasoukat se do menších košíčků a volí větší obvod. Poradíme krok za krokem, jak správně vybrat podpěru, která vám zařídí nejen krásný dekolt, ale také vás zbaví bolesti zad."

"Několik kusů má snad každá žena. A většina z nich je špatně. Špatná velikost, špatný tvar… Potvrzují to opakované výzkumy na toto téma a nemá to nic společného s cenou podprsenky."

  • Rozhovor s Lucií Bozděchovou - www.anique.estranky.cz

"Ptala jsem se Lucie Bozděchové, specialistky přes spodní prádlo. Tato mladá žena pracuje jako prodavačka - konzultantka firmy BRA EXPERT v Praze, která se zabývá dovozem britských značek spodního prádla (Freya, Fauve, Fantasie, Elomi) a krom jejich prodeje poskytuje i poradenstvív oblasti správného výběru spodního prádla. Samozřejmostí této firmy je profesionální proškolený personál, který ví, že každá žena může být krásná, sebevědomá a jedinečná."

Tentokrát slečna Lucie Bozděchová komentuje špatné velikosti podprsenek na foto ukázkách.

"Druhá část našeho rozhovoru se specialistkou na výběr spodního prádla, slečnou Lucií Bozděchovou, se týká už praktické stránky věci. Namátkou jsem zabloudila do e-shopů s širokou nabídkou nejrůznějších podprsenek a vybrala jsem takové obrázky, na kterých je něco špatně. Lucka mi chválila výběr, já jí děkuji za věcné komentáře."

 


 
„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ Jan Werich