Komentované články

 

Webové stránky o podprsenkách a podobných záležitostech

obvod_srovnani-2

Webové stránky, kde naleznete veškeré informace o výběru správné podprsenky, dozvíte se, jak se správně změřit, jak má správná podprsenka vypadat, jak si ji správně obléct, najdete tu nejčastější chyby při nošení podprsenek, názorné obrázky, tabulku velikostí, poradnu a mnoho dalšího! Přidat se můžete i na facebooku.

Na těchto stránkách také naleznete články o tom, jak si vybrat správnou podrsenku, ukázku výpočtu velikosti podprsenky atd.

Výborný polský web, kde najdete rozsáhlý katalog podprsenek na skutečných ženách, vyhledávat můžete podle velikosti, takže pokud si svou velikostí nejste jisté, vyhledejte ji na balkonetce a podívejte se na ženy se stejnou velikostí. U každé recenze jsou reálné rozměry dam, které si můžete porovnat se svými mírami. Dále můžete vyhledávat podle značky nebo podle typu podprsenek.

Blog v angličtině, kde naleznete recenze a informace o podprsenkách včetně reálných fotografií podprsenek na těle. Nechybí ani návody a rady týkající se správné podprsenky a péče o ni.

Rozsáhlá galerie fotografií skutečných nezkrášlených ženských prsou různých velikostí a tvarů.

 


 

Komentáře  

 
#4 RE: Web stránky o podprsenkáchMárie38 2014-08-28 07:04
Od vip-pradla jsem si také už pár kousků podprsenek koupila právě na základě toho článku o správném vybírání. Dokonce jsem si koupila i plavky na jejich webu :) Doručení netrvalo dlouho a podprsenky mi úplně krásně seděli. Obyčejně si tedy kupuji podprsenky v nákupních centrech, ale když jsem byla nemocná, nebo nemám na to čas, tak si kupuji online :)
Citovat
 
 
#3 Dík!Mary 2014-07-13 20:13
Vendelina: Je díky na super tip, ten vip-pradlo eshop vvypadá dobře. Navíc to vypadá, že tam by se daly vybrat i plavky pro přítele! Teď ještě trefit nějakou akci...
Citovat
 
 
#2 prádloKlárka 2014-06-28 19:08
Jé, díky za tip, já mám s výběrem podprsenek už dlouho problém, mám dojem, jako bych celý život nosila podprsenku někoho jinýho :D Tak snad teď vyzbrojená novými vědomostmi, koupím podprdu už správně :D a jinak dík za odkaz, mají tam i jiný zajímavý články :)
Citovat
 
 
#1 RE: Web stránky o podprsenkáchVendelína 2014-06-24 10:15
Už dlouho hledám jak si vybrat tu správnou podprdu, tak to se na ty weby určitě kouknu.. já teprve nedávno narazila na vip-pradlo - tam teda taky mají celkem rady jak se správně změřit, jak si vybrat tu správnou podprsenku, aby seděla tak jak má.. a teď tam myslím měli i článek jak si vybrat správné plavky, aby byly na danou postavu nejlepší (jak vzhledově, tak zdravotně).. ;-) Celkem zajímavý je i tenhle článek blog.vip-pradlo.cz/.../ Tak třeba se i některá z vás poučí tak jako já :)))
Citovat
 
„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich