Problémy s registrací

  • Chcete se na stránky registrovat, ale systém píše: "Omlouváme se, registrace byla odmítnuta."

Systém využívá databázi podezřelých IP či e-mailových adres, které se evidují jako spamové. Bohužel nikdo není neomylný a může se stát, že i Váš e-mail či IP adresa bude zamítnuta. V takovém případě se obraťte přímo na mě přes kontaktní formulář s požadovaným uživatelským jménem, v systému Vám vytvořím nový účet s vygenerovaným heslem, které si po prvním přihlášením můžete hned změnit.

  • Systém Vám účet vytvořil, ale ještě Vám nepřišel aktivační e-mail

Úspěšně jste se na stránky zaregistrovala a systém Vám napsal: "Váš účet byl vytvořen a byl vám odeslán aktivační odkaz na email, který jste zadali. Před prvním přihlášením musí být váš účet aktivován kliknutím na aktivační odkaz z emailu."

Aktivační e-mail systém rozesílá ihned po registraci, pokud Vám nepřijde, zkontrolujte nejprve Vaši smapovou schránku. Když e-mail nenajdete do druhého dne ani zde, obraťte se na mě přes kontaktní formulář, do předmětu napište "aktivace účtu" a vyplňte Váš registrovaný e-mail či uživatelské jméno, já Vám účet aktivuji.

Změna údajů 

Po přihlášení na stránky můžete v menu "Moje nabídka" v položce "Změna údajů" změnit své jméno, e-mail i heslo.

  • Změna uživatelského jména 

Své uživatelské jméno změnit nemůžete, ale pokud ke změně máte vážné důvody (např. jste vyplnily místo uživatelského jména své příjmení), obraťte se přímo na mě přes kontaktní formulář, vyplňte své současné uživatelské jméno či zaregistriovaný e-mail a požadované uživatelské jméno. Já Vám ho změním ;-)


 
„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich