Jak napsat příspěvek do fóra

Psaní příspěvku do fóra je na bázi html kódů, ne všechny musíte znát, příslušná tlačítka je vloží za vás. Myslím, že na potřeby tohoto fóra si s nimi bohatě vystačíte, pokud se vám něco nepovede, své příspěvky můžete upravovat tak dlouho, dokud s nimi nebudete spokojeni :-) Pokud potřebujete složitější formátování textu či obrázku, google it :-)

Obrázky

  1. Pokud máte obrázek uložený někde na netu, můžete ho vložit pomocí tlačítka "Obrázek" v panelu nástrojů. Když na něj kliknete stačí vložit jeho adresu.
  2. Pokud máte obrázek uložen na počítači, vkládáte svůj obrázek jako přílohu (v části Příloha, pod textovým polem):   
    • Přidat soubor - vybrat soubor -> poté máte 2 možnosti:      
      • vložit obrázek přímo do textu příspěvku pomocí tlačítka "Vložit" - nahrávaný obrázek bude mít maximální velikost 120kB, pokud bude větší, sám se zmenší do povolené velikosti! Obrázek vložený tímto způsobem je například v tomto příspěvku
      • odeslat příspěvek bez použití tlačítka "Vložit" (obrázek vyberete z počítače, ale tlačítko vložit nemačkáte) - obrázky se uloží jako přílohy ve spodní části příspěvku, viz tento příspěvek - dva soubory jsou vložené jako příloha, jeden na ukázku přímo do příspěvku.

Vkládání obrázků můžete kombinovat, vyberete obrázky z vašeho počítače, u těch, které chcete vložit přímo do textu, zmáčknete tlačítko "Vložit", ostatní necháte beze změny a poté zmáčknete "Odeslat", viz následující obrázek - první obrázek se zobrazí přímo v textu, druhý jako příloha.

Vkládání obrázků do fóra

 vysledek

 


 
„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich